שירות ייבוא אישי

מאז שהמרחקים בעולם שלנו התקצרו (תודות לטיסות הזולות והמהירות), לא מעט אנשים מייבאים חפצים שונים. יש מי שעושה זאת בצורה מסחרית ולצרכי עסקים, ואז יש לו לרוב מנוי עם חברת שילוח כזו אחרת, אך יש גם אנשים שעושים זאת באופן לא סדיר וחריג. בין אם אתם רוצים לייבא לכם באופן אישי:

  • - סלון חדש מאיטליה
  • - חפצים הביתה שקניתם בסין
  • - או כל דבר אחר

כדאי יהיה לבדוק דבר אחד חשוב: שאתם מפקידים את המשימה בידי המומחים בתחום. כל מי שמזמין שירותי ייבוא ושילוח רוצה להיות בטוח שהכול יגיע בשלום ליעדו, כך שברור מדוע גם אתם מחפשים את החברה הכי טובה שיש בתחום הזה. אם אתם רוצים ליצור קשר עם חברה אמינה, מקצועית וכזו שתעשה הכול כדי שהציוד שלכם יגיע בזמן ובשלום, אנחנו הכתובת שאליה כדאי לכם להתקשר. חברת "SMART-MOVE" מבצעת שירותי ייבוא אישיים מזה שנים ואיתנו תוכלו לדעת שתמיד תקבלו שירות יעיל, אדיב ומהיר.

כמה יעלו לכם שירותי ייבוא אישי

לא אחת קורה שחברות העוסקות במתן שירותי ייבוא גובות מחירים כל כך גבוהים, עד כי הכדאיות של קניית החפצים בחו"ל כבר לא ברורה. עם זאת, איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד נגבה מכם רק מחירים הגיוניים וכי תוכלו לעמוד בהם בקלות. במידה ואתם זקוקים לשירותי ייעוץ לגבי הייבוא, מידע או כל דבר אחר הקשור לענף אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר והצוות האדיב שלנו יענה לכם במקצועיות ויסייע לכם בכל סוגיה.

פרטי תקשורת

 

סמארט מוב שירותי שילוח בינלאומי

ע.מ034442616

 שלומי מימון מספר עמיל : 9852

טלפון: 08-8524979

דוא”ל:

איך להגיע?

יצירת קשר