טעינה ופריקה של מכולות בחצר הלקוח

בשנים האחרונות רילוקיישן זו אופציה שהפכה להיות מאוד מקובלת בקרב רבים מאיתנו, דבר הדורש מאיתנו לא פעם לשלוח חפצים רבים ממקום למקום. לכן, אם גם אתם עתידים לחזור בקרוב לארץ אחרי שנים בחו"ל, או שפשוט ביצעתם רכישה משמעותית ואתם רוצים לשלוח אותה לעצמכם הביתה, כדאי שתדעו שקיים שירות של טעינה ופריקה של מכולות בחצר הלקוח. לא כל חברת שילוח תוכל לתת לכם שירות כזה ואם אתם מחפשים מקום מקצועי, מוביל ואמין, הרי שאנחנו החברה שאיתה כדאי לכם ליצור קשר. את "SMART-MOVE" הקמנו כבר לפני שנים ואנחנו המומחים בכל מה שקשור להובלה, טעינה ופריקה של מכולות, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?

הנוחות מעל הכול

זה נכון שיש עוד דרכים שבעזרתן תוכלו לשלוח לעצמכם חפצים, בין אם מדובר על חפצי הדירה הישנה שהייתה לכם בחו"ל ובין אם מדובר על המטבח החדש שקניתם באיטליה. עם זאת, לא כל הדרכים הללו הנוחות היא מעל הכול, ובאופציה שאנחנו מציעים לכם אתם תראו שלא תצטרכו להתאמץ בכלל. כל מה שנותר לכם לעשות הוא רק:

  • - להתקשר אלינו
  • - להזמין את השירות
  • - לקבוע תאריך

ולחכות לנו בחצר הבית שלכם! בצורה כזאת נוכל להעביר לכם כל מה שאתם רוצים מבלי שיהיה עליכם לצאת מהבית, להתרוצץ או להתמודד עם כל הקשיים הקשורים להובלה, טעינה ופריקה. אנשי הצוות שלנו העוסקים במלאכה מכירים את התחום הזה לעומק והם מאוד מנוסים, כך שאתם תראו שאיתנו כל החפצים יגיעו ליעדם ללא כל נזק.

פרטי תקשורת

 

סמארט מוב שירותי שילוח בינלאומי

ע.מ034442616

 שלומי מימון מספר עמיל : 9852

טלפון: 08-8524979

דוא”ל:

איך להגיע?

יצירת קשר