הובלה יבשתית

הובלה יבשתית הינה שירות שכל אחד מאיתנו זקוק לו מידי פעם, בין אם מדובר על הובלה של כמויות מסחריות ובין אם מדובר על הובלות קטנות ופרטיות. לכן, אם אתם תוהים אל מי כדאי לפנות כדי להזמין שירות בתחום הזה, כדאי שתדעו שאנחנו הכתובת הכי טובה שיש לכם. את חברת "SMART-MOVE" הקמנו לפני שנים ואצלנו תמצאו מגוון רחב של שירותים כמו:

  1. הובלה אווירית
  2. הובלה יבשתית
  3. הובלה ימית
  4. שירותי לוגיסטיקה שונים ועוד

כאשר מדברים על הובלה יבשתית מדברים על אפשרויות רבות ומגוונות: הובלה המתבצעת על ידי משאיות סגורות, משאיות פלטה להובלת מטענים חריגים, הובלות המתבצעות על ידי מנופים שונים ועוד. אצלנו בחברה תמצאו פתרון הובלה לכל מוצר, מכשיר או חפץ שתרצו להעביר מנקודה אחת לשנייה ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

הובלה יבשתית וליווי לכל אורך הדרך

זה לא משנה לנו מה אתם רוצים להעביר, עד כמה זה מורכב או עד כמה הפריט חריג, כי בכל מקרה אנחנו סבורים שנוכל למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. מעבר לכך שיש לנו פתרונות הובלה שונים ומגוונים, אנחנו גם מקפידים על זמינות תמידית ללקוח, שירות אדיב וליווי לכל אורך הדרך. לכן אתנו אתם תראו שתמיד תקבלו מענה מסביר פנים ותמיד נעשה הכול כדי שבסופו של דבר כל החפצים שלכם יגיעו ליעדם בשלום. המחירים אצלנו נוחים ואתם תראו שגם מהבחינה הזאת אנחנו חברת השילוח שאליה כדאי לכם לפנות, ויפה שעה אחת קודם.

פרטי תקשורת

 

סמארט מוב שירותי שילוח בינלאומי

ע.מ034442616

 שלומי מימון מספר עמיל : 9852

טלפון: 08-8524979

דוא”ל:

איך להגיע?

יצירת קשר