שילוח אווירי

שילוח אווירימשלוחים אווירים הינם משלוח מהירים , משלוחים הנותנים מענה להעברת מטענים בצורה מהירה ממדינה למדינה.

המשלוחים האווירים מתומחרים ע"י נוסחה שחברות התעופה בנו  , הנוסחה בעצם בנויה על שני פרמטרים שהם מידות ( נפח המטען ) ומשקל ( המשקל הפיזי של המטען ).

את המשקל הפיזי ניתן פשוט לשקול על כל משקל שיש לכם.

את המשקל הנפחי ( המתורגם מהנפח ) מקבלים לאחר שאיגדנו את כל החבילות במטען ויצרנו מעין קוביה שלה יש 3 פרמטרים שהם: אורך / רוחב / גובה

שאותם בעצם אנחנו מכפלים אחד בשני ומקבלים מספר  , שהינו בעצם הנפח ( במ"ק ) של המטען , את המספר שקיבלתם יש להכפיל ביחס נפח שקיבלתם מנציג השרות השלנו , תלוי ביעד אליו אתם שולחים.

ואתם ( הלקוחות ) תשלמו עבור הגבוהה מבין השניים  ( המשקל הפיזי או המשקל הנפחי ).

כמו כן יש לדעת במשלוחים אווירים שלמרות שהמשלוח מהיר יחסית למשלוח ימי , יכולים להיות עיכובים של מכס ובטחון אך ברגע שהניירת עבור המשלוח שלכם מסודרת , תסירו דאגה מליבכם.

 

לכל שאלה עבור משלוח אווירי על תהססו ליצור קשר עם נציג מטעמנו שיענה לכל שאלותכם וינחה אותכם בדרך הטובה והקלה עבורכם.

צרו קשר עכשיו: 088524969/79

 

משלוח אווירי עם smart move

אם יש לכם דילמה כיצד להעביר חפצים שונים ממדינה למדינה ואתם רוצים שזה יקרה כמה שיותר מהר, הרי שהאופציה שכדאי לקחת בחשבון זו האפשרות של שילוח אווירי. לעומת השילוח הימי כאן מדובר על מהירות הרבה יותר גבוהה, אם כי יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים:

  1. משלוח אווירי לרוב יהיה יקר יותר
  2. למרות המהירות המשלוח עלול להתעכב במכס או בגלל בעיות של ביטחון

אחרי שהניירת מסודרת ומעוברת אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם שכן משמעות הדברים היא שמהר מאוד הפריטים ששלחתם יגיעו ליעדם. בין אם אתם רוצים לשלוח משהו באופן פרטי ובין אם אתם רוצים להעביר סחורות עבור העסק שלכם, כדאי יהיה לבדוק שאתם פונים אל חברת שילוח בינלאומי מובילה, מנוסה וכזו שתעשה הכול כדי שתצאו מרוצים. החברה שלנו, "SMART-MOVE" זו הכתובת הטובה ביותר שאליה כדאי לכם לפנות אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ואנו זמינים עבורכם תמיד.

כיצד יודעים כמה יעלה שילוח אווירי?

הניסיון מוכיח שבסופו של דבר מה שמכריע לגבי ההחלטה האם לשלוח משהו בצורה אווירית או בים, זה בדרך כלל המחיר. לכן לגבי השילוח האווירי חשוב לדעת שהמחיר נקבע על ידי נוסחה שבנו חברות התעופה והפרמטרים שבאים בחשבון ומשפיעים על המחיר הם:

  1. נפח המטען
  2. משקל המטען

את נפח המטען מחשבים בהתאם לגובה, לאורך ולרוחב שלו ובסופו של דבר המחיר שיהיה עליכם לשלם הוא הגבוה מבין שני החישובים, כלומר, הגבוה בין המשקל הפיזי והמשקל הנפחי.

פרטי תקשורת

 

סמארט מוב שירותי שילוח בינלאומי

ע.מ034442616

 שלומי מימון מספר עמיל : 9852

טלפון: 08-8524979

דוא”ל:

איך להגיע?

יצירת קשר